Statuetka na dzień zakochanych, czyli walentynki!

Statuetka na dzień zakochanych, czyli walentynki!
Poproszę o ocenę:)

Dwa Serca na prezent na WalentynkiZaskocz ukochaną i podaruj jej wyszukany prezent na Walentynki! Powiedz jej Kocham Cię’ w wyjątkowy sposób!

 Walentynki to wyjątkowe święto celebrujące miłość, które potrzebuje niezwykłej oprawy. Wybranie odpowiedniego prezentu na tę okazję to często duże wyzwanie dla mężczyzny. Prezent dla kobiety na Walentynki powinien być wyrazem najskrytszych uczuć i pomóc w okazaniu miłości do ukochanej. Zobacz jak łatwo zmienić wyzwanie w łatwe do realizacji przedsięwzięcie!

 

Dwa Serca na prezent na Walentynki Dwa Serca na prezent na Walentynki Dwa Serca na prezent na Walentynki 450x600_DSC8582 450x600_DSC8579 450x600_DSC8552

Dwa Serca 3D wygrawerowane w szklanej statuetce to efektowny i oryginalny pomysł na prezent dla kobiety na Walentynki. Unikalny podarunek, którego szuka każdy zakochany facet! Wzór złączonych ze sobą kłódek w kształcie uroczych serc to symbol łączącej Was trwale miłości. Przesłanie jakie niosą podkreśla napis ‘Kocham Cię ‘ ozdobiony zalotnymi serduszkami. To bezpośrednie wyrażenie uczuć miło zaskoczy Twoją ukochaną. Wzruszy ją i wniesie jeszcze więcej czułości w Wasz związek. Będzie też pod wrażeniem Twoich starań i pełna podziwu dla Twojej pomysłowości.

Wzbogacając obraz uwieczniony w szkle własną dedykacją stworzysz prezent na Walentynki, który stanie się także cenną pamiątką. Słowa miłości zostaną wygrawerowane wraz z romantycznym obrazem.

Wzór uroczych serc dostępny jest w dwóch formatach szkła: Dwa Serca 3D w średniej statuetce lub Dwa Serca 3D w wysokiej statuetce 

Wyszukaj najlepszy format: tutaj