Róża 3D » Kwiat Miłości « świecznik

Róża 3D » Kwiat Miłości « świecznik
2 w tym Głosy:)! 4.5

Miłość to jedyne i niepowtarzalne uczucie. Rozpala w sercu namiętny ogień i nadaje życiu wyjątkowego blasku. Gdy pragniesz podziękować swojej Ukochanej za ciepło, którym Cię obdarza, najwspanialszym wyrazem tego będzie świecznik Kwiat Miłości . Ta wyjątkowa statuetka stanowi piękny symbol łączącego Was uczucia. Uwieczniona w jego wnętrzu trójwymiarowa róża sprawia, że jest to bardzo romantyczny gest. Nawiązuje do tradycyjnego prezentu zakochanych, a jednocześnie zachwyca, dzięki nowoczesnej formie, nie tylko serce, ale też oczy. Ten Kwiat Miłości nigdy nie przekwitnie, a tym samym wspomnienie chwili, gdy go ofiarowałeś będzie towarzyszyć Twojej Ukochanej każdego dnia. Kobiety uwielbiają mężczyzn potrafiących stworzyć romantyczną atmosferę, a ofiarując taki prezent to banalnie proste. Gustowne połączenie statuetki ze świecznikiem zachęca do romantycznych kolacji i czułych wieczorów. Płomień to symbol łączącej Was namiętności i żaru uczuć. Oświetlona blaskiem świecy róża, prezentować się będzie równie imponująco jak Ty w oczach wybranki serca. Nie musisz nawet zawracać sobie głowy z szukaniem odpowiedniej kartki z życzeniami. Słowa, które chcesz przekazać wraz z prezentem, zostaną uwiecznione w szkle razem z kompozycją. Świecznik nabierze bardziej osobistego charakteru, który Twoja wybranka z dumą będzie pokazywać rodzinie i znajomym.

DSC01850

Kwiat Miłości to prezent idealny na każdą okazję. W Walentynki podkreśli romantyczny charakter celebrowanego święta. Podczas świętowania kolejnej rocznicy związku, udowodni, że zawsze pamiętasz i jak ważna jest dla Ciebie ta data. W urodziny czy w imieniny Twojej dziewczyny zaskoczysz ją oryginalnością – zamiast spodziewanego bukietu róż otrzyma różę wyjątkową, której widokiem będzie mogła cieszyć się przez długie lata.

Miłość to uczucie tak piękne, że zasługuje na wyjątkowy prezent. Zaskocz Ukochaną, ofiarowując jej prezent od serca, tak samo wyjątkowy jak miłość, którą do niej czujesz. Zapal świeczkę umieszczoną w tym niezwykłym świeczniku i przekonaj się sam, jak łatwo sprawić aby każdy wieczór spędzony z Twoją wybranką był niezapomniany.

Sprawdź ten produkt w naszym sklepie: Róża 3D » Kwiat Miłości « świecznik 

600x600-kwiat-milosci-swiecznik