Pomysł, jak uszczęśliwić kobietę wspaniałym prezentem

Pomysł, jak uszczęśliwić kobietę wspaniałym prezentem
2 w tym Głosy:)! 5

600x600_DSC01850_2Ofiaruj ukochanej wymarzony prezent na urodziny! Spraw by te urodziny były wyjątkowym wydarzeniem w jej życiu!

Pierwszy pomysł, który przychodzi Ci do głowy, gdy szukasz efektownego prezentu dla kobiety na urodziny to najczęściej kwiat. Na próżno jednak szukać idealnego kwiatu w kwiaciarni – wszystkie szybko tracą swój blask i możemy podziwiać ich piękno bardzo krótko.

Trójwymiarowa róża wygrawerowana w świeczniku, to kwiat, który zawsze będzie cieszył oczy Twojej ukochanej. Codziennie tak samo piękny i świeży, nigdy nie zwiędnie. To doskonały pomysł na prezent dla kobiety na urodziny. Delikatne listki różanego pąku przyciągają wzrok subtelnym wdziękiem. Róża podświetlona płomieniem świeczki prezentować się będzie nadzwyczaj okazale w szkle. Zaspokoi nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

600x600_DSC01850

Różę możesz wręczyć razem z tekstem ułożonej przez Ciebie dedykacji. Twoje życzenia zostaną wygrawerowane w szkle tuż pod tym cudownym kwiatem. W efekcie, prezent, który ofiarujesz tym bardziej zaskoczy ukochaną osobę. Tak czuły gest wywoła u niej wielkie emocje i wzruszenie.

Ró?a 3D na prezent dla rodziców ?wiecznik z ró?? 3D Ró?a 3D w ?wieczniku na prezent


Możesz wybrać jeden z dwóch wzorów Róży 3D uwiecznionych w przepięknych świecznikach. Pierwszy z nich to
Róża 3D » Kwiat Miłości « uwieczniona w mniejszym świeczniku Doskonała na prezent dla kobiety ceniącej wyszukany styl i elegancję. Drugi model to Róża 3D » Namiętności « w wysokim świeczniku idealna na prezent dla kobiety lubiącej romantyczne gesty.