Oryginalne prezenty na przeprosiny dla dziewczyny

Oryginalne prezenty na przeprosiny dla dziewczyny
4 w tym Głosy:)! 4.3

Jak dobrać pomysł, aby przeprosić dziewczynę oraz jaki prezent na przeprosiny dla niej wybrać?

Przesadziłeś. Tym razem naprawdę przesadziłeś i słusznie (bądź nie) Twoja ukochana jest poważnie obrażona. Żadne błagania, ani inny sposób na przeprosiny, nie działają. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości, nie wspominając już o spotkaniach. Zastanawiasz się więc nad kolejnym pomysłem na przeprosiny. Może coś jej podarować? Najlepiej wręczyć coś niespodziewanie, bądź wysłać do niej niespodziankę kurierem. Tylko jaki prezent dla dziewczyny będzie odpowiedni na taką okazję? Kwiaty na przeprosiny są niezłą myślą, jednak nie wyrażą w pełni Twojego poczucia winy i skruchy. Wręcz jej coś, dzięki czemu szczerze wyrazisz swoje uczucia i to, jak ważną jest dla Ciebie osobą. Takim czymś są kryształy 3D z własną dedykacją.

W gniewie ludzie mówią dużo nie potrzebnych rzeczy, bardzo często nieprawdziwych bądź przekoloryzowanych. Niekiedy przykre słowa wypowiedziane w złości potrafią zranić bardzo dotkliwie, nawet bardziej niż czyny. Gdy od ukochanej osoby usłyszy się nieprzyjemne zdania, dużo trudniej zaufać i uwierzyć, że jednak kocha i przeprasza. Słowa  zapisane są bardziej przekonujące, nabierają formalnego charakteru i stają się oficjalne. Ten efekt jest jeszcze wyraźniejszy, gdy przeprosiny wygrawerowane są w kryształowej statuetce.

Sprawdź propozycje jaki prezent na przeprosiny możesz podarować. Z pewnością znajdziesz coś, co załagodzi Wasze nieporozumienie.

 

  1. Symbol wiecznej miłości, czyli niewiędnąca róża w szkle
  2. Utrwalone wspomnienie – romantyczny fotokryształ
  3. Prezent na przeprosiny prosto z serca
  4. Spójrz na misia, on przypomni chłopca Ci…
  5. Uroczy prezent na przeprosiny dla dziewczyny
  6. Dedykacje: czy wymyślić wierszyk na przeprosiny?

 

1. Symbol wiecznej miłości, czyli niewiędnąca róża w szkle 

 

Róża 3D Kwiat Miłości na prezent

Róża 3D Kwiat Miłości na prezent

 

Kwiaty na przeprosiny są pięknym pomysłem, ku temu nie ma żadnych wątpliwości. Szkoda jednak, że tak szybko przemijają… Z pewnością przepraszając chciałbyś zapewnić swoją ukochaną, że Twoje intencje są szczere i trwałe, że nie zwiędną tak szybko jak kwiaty. Wręcz dziewczynie kryształową statuetkę Róża 3D » Kwiat Miłości «. Ona na pewno nie zwiędnie! W dedykacji umieść słowa skruchy oraz miłosne zapewnienie, że Twoja miłość jest jak ta róża i nigdy nie przeminie. W jej oczach przedstawisz się, jako romantyczny i czuły mężczyzna. Na taką osobę nie sposób się gniewać!

2. Utrwalone wspomnienie – romantyczny fotokryształ

Fotokryształ 2D – girlanda

Tyle razem przeżyliście, macie tyle wspaniałych wspomnień! Nie ma sensu zaprzepaszczać wszystkiego co razem budowaliście z powodu jednej kłótni. W prezencie na przeprosiny podaruj rozgniewanej ukochanej Wasze wspólne zdjęcie wygrawerowane w szkle. W złości szybko zapomina się o tym co dobre, na wierzchu pozostają same przykrości i nieporozumienia. Warto jak najczęściej przywoływać wspólne, radosne chwile i pielęgnować je. Dzięki trwałości kryształowego szkła fotografia nie zniszczy się i będzie równie piękna przez wiele lat. Takie zdjęcie w gorszych momentach będzie jej przypominać, że zaistniała sytuacja między Wami jest tylko chwilowa, a na co dzień jesteście kochającą się i szczęśliwą parą.

 

3. Prezent na przeprosiny prosto z serca

Koronkowe Serce 3D – świecznik – prezent dla żony

https://www.krysztaly3d.pl/prezent/koronkowe_serce_swiecznik_prezent_dla_ukochanej

Szczere wyznanie zaprezentowane w elegancki i wytworny sposób z pewnością zrobi wrażenie na Twojej dziewczynie, nawet gdy jest na Ciebie bardzo obrażona.  Koronkowe Serce 3D to wzór, który przyciąga wzrok mnogością detali. Ten miłosny motyw, sprawi, że kryształ 3D będzie nie tylko symbolem Waszej miłości i zgody, ale także gustowną ozdobą wnętrza. Jeżeli Twoja ukochana jest estetką i lubi piękne rzeczy, to takiemu prezentowi na przeprosiny z pewnością się nie oprze, a w jej oczach będziesz mężczyzną empatycznym i o wysublimowanym guście.

 

4. Spójrz na misia, on przypomni chłopca Ci…

Pluszowy Miś 3D – uroczy prezent dla chopaka

https://www.krysztaly3d.pl/prezent/pluszowy_mis_3d_prezent_dla_ukochanej_osoby

Pluszowy Miś to kultowy wzór często pojawiający się w romantycznych motywach. Wręcza się go partnerowi, aby wyznać swoje uczucie i ułatwić chwile rozłąki. Statuetka z tym motywem to dobry prezent, gdy przewinienie nie jest poważne, jednak ukochana i tak poczuła się urażona. Nasz misio jest rozczulający i ma uroczy pyszczek. Trzyma w łapkach serce z napisem „Kocham Cię”. Będzie jej przypominać o uczuciu jakim ją darzysz oraz, że Wasza kłótnia jest chwilowa.  Poniżej niego, w polu dedykacji masz miejsce na przyznanie się do winny i prośbę o wybaczenie. Taki prezent poruszy nawet najbardziej obrażone serce na świecie!

 

5. Uroczy prezent na przeprosiny dla dziewczyny

 

Zakochany szczeniak 3D jako uroczy pomysł na prezent

https://www.krysztaly3d.pl/prezent/zakochany_szczeniak_3d_uroczy_prezent

Królik 3D Marchewka jako romantyczny prezent

https://www.krysztaly3d.pl/prezent/krolik_3d_marchewka_na_prezent

Kotek Kłębuszek 3D na prezent na każdą okazję

https://www.krysztaly3d.pl/prezent/kotek_klebuszek_3d_na_prezent

Czasami niewinne żarty nie są odbierane tak jak powinne i powodują ogromnego focha. W takiej sytuacji przeprosiny będą nieuniknione… Jak przeprosić dziewczynę? Nieporozumienie załagodzić można wręczając upominek, który rozweseli ukochaną. Warto podarować coś zabawnego i uroczego, jednak w dalszym ciągu osobistego. Naszą propozycją są rozkoszne zwierzaczki, które swoim urokiem rozgonią wszelkie spory między Wami. Do wyboru masz Kotka, Szczeniaka lub Królika. Podaruj wzór, który najbardziej trafi w jej gust, a poniżej dodaj wierszyk na przeprosiny. Na widok takiego prezentu z pewnością powróci uśmiech na jej twarzy.

 

6. Dedykacje: czy samemu wymyślić wierszyk na przeprosiny?

Prezent już wybrany, teraz zastanawiasz się co napisać. Wystarczy samo „Przepraszam”, czy może lepiej rozpisać się na kilkanaście wersów? Napisać coś samemu, czy polegać na gotowych tekstach, które idealnie wyrażają stan sytuacji? Na te pytania nie ma konkretnej odpowiedzi. Każdy para to indywidualny przypadek. Wszystko zależy od gustu Twojej dziewczyny, a to Ty znasz ją najlepiej. Dodatkowo nieporozumienia bywają różne. Niektóre same mijają, po innych ślad w pamięci zostaje na długie lata. Przepraszając używaj słów, które oddadzą jak bardzo chcesz się poprawić i w dobrej wierze zacząć wszystko od nowa. Wręczona statuetka powinna być symbolem Waszego pojednania, a nie wspomnieniem przykrej sytuacji. Poniżej proponujemy przykładowe dedykacje na przeprosiny. Możesz z nich skorzystać, bądź zainspirować przy wymyślaniu własnych.

 

Kochana, chciałbym, abyś wiedziała

jak ważna jesteś dla mnie.

Niech nieporozumienia

nie zmącą naszej miłości.

 

Zrozumiałem.

Jesteś dla mnie najważniejsza.

Nic już nie stanie

na drodze naszego szczęścia.

 

Niech złe chwile nie przysłonią tego,

co piękne w naszym związku.

Pamiętaj, Cię kocham ponad wszystko!

 

Chciałbym cofnąć czas,

jednak nie mogę…

Mogę za to obiecać,

że to co za nami już nie wróci,

a Ty jesteś najważniejszą osobą

w moim życiu.

 

Podsumowanie

Każda para ma swoje wzloty i upadki, a kłótnie są powszechne w związku. Ich intensywność zależy nie tylko od powodu nieporozumienia, ale także od temperamentu partnerów. Niektóre kobiety są w stanie wybaczyć bardzo poważne przewinienia, inne zaś mogą na zawsze zerwać kontakt z błahych powodów. Niezależnie od sytuacji zasada jest taka sama: przy przepraszaniu najważniejszy jest szczery żal i postanowienie poprawy. Piękny prezent nie zastąpi autentycznych uczuć, jednak będzie ich uzupełnieniem i utrwaleniem. Prawdziwość intencji prędzej czy później wyjdzie na jaw, co może zaowocować jeszcze większym nieporozumieniem, dlatego też warto zastanowić nad przekazem dedykacji na przeprosiny.