Co kupić kobiecie na urodziny?

Co kupić kobiecie na urodziny?
1 w tym Głosy:)! 5

Oryginalny pomysł na prezent na urodzinyNiektórzy mężczyźni doskonale wiedzą co kupić kobiecie na urodziny. Znają jej marzenia, nie kończą im się pomysły, a wszystko planują z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli jednak nie należysz do tego nielicznego grona, oto propozycje oryginalnych pomysłów na prezent dla kobiety na urodziny.

 Kwiaty, a w szczególności róża, to prezent, o którym marzy każda przedstawicielka płci pięknej. Jedyną ich wadą jest to, że szybko więdną. Róża 3D » Kwiat Miłości «  wygrawerowana w szklanej statuetce nigdy nie straci uroku. Codziennie będzie zachwycać Twoją ukochaną. Będzie wspaniałą metaforą łączącego Was uczucia. Wieczny kwiat na dowód trwałej miłości. Jego delikatne płatki róży rozchylają się i czarują urokiem, tak samo jak Wasz związek rozwija się każdego dnia.

 600x600_DSC03271 nuty w szkle

Z kolei Nuty 3D to idealny prezent na urodziny dla kobiety kochającej muzykę. Piękny, trójwymiarowy klucz wiolinowy oraz otaczające go nutki oczarują każdą miłośniczkę harmonijnych dźwięków. To również wspaniały prezent dla fanki tańca i aktywności przy muzyce. Pokaż, jak dobrze znasz swoją Ukochaną. Ofiarując podarunek związany z jej zainteresowaniami zaskoczysz ją i wzruszysz!

 600x600_DSC0636 lilie w szkle

Lilie 3D  będą doskonałym prezentem dla kobiety na urodziny uwielbiającej delikatne i wyszukane wzory. Trójwymiarowe lilie, uwiecznione w szkle zachwycą subtelnością i podkreślą niepowtarzalny charakter prezentu. Szczegółowo odwzorowane pąki przyciągają uwagę. Dzięki wysokiej jakości grawerunku bardzo wyraźnie widać najdrobniejszy detal.

Każdą ze statuetek możesz dodatkowo wzbogacić o własną dedykację. Dzięki pięknym życzeniom, słowom od serca lub wyznaniu miłości wpisanych w statuetkę prezent stanie się bardzo osobisty oraz wyjątkowy.

Tak niewiele dzieli Cię od jej szczęścia. Pokaż się od dobrej strony i zaskocz ją wyjątkowym prezentem na urodziny. Wręcz upominek tak niepowtarzalny jak Twoje uczucie do niej