Srebrzyste lilie to zaskakujący pomysł na prezent dla mamy!

Srebrzyste lilie to zaskakujący pomysł na prezent dla mamy!
Poproszę o ocenę:)

Więzi pomiędzy matką, a dziećmi zazwyczaj są szczególne. Przy okazji Dnia Mamy masz okazję je podkreślić i podarować mamie fragment wyjątkowości. Dobry pomysł na prezent dla Twojej mamy to taki, który wiąże się z tym co Ona lubi. 

Idealny podarunek powinien być w białym lub srebrnym kolorze. To przecież barwy symbolizujące czyste i szlachetne uczucia. Świetnie, żeby w prezencie były też kwiaty!  Możesz kupić tradycyjny bukiet.  Jednak  jest to mało trwały i powszechny  gest. Bukiet zastąp kwiatami idealnymi, statuetką z Liliami 3D.

Eleganckie kwiaty lilii jako pomysl na prezent dla mamy

 

Misternie wykonany grawerunek wewnątrz szkła zaskakuje szczegółami. Kielichy kwiatów i ich pręciki są wykonane z wielką dokładnością. Lilie 3D mienią się srebrem i różnymi odcieniami bieli. Dodatkowo refleksy padającego światła powodują wrażenie satynowych płatków. Doskonałe odwzorowanie kwiatów  wręcz budzi prawdziwe odczucie intensywnego zapachu kwiatów.

Lilie w szkle to idealny pomysl na prezent dla mamy

 

Ten pomysł na prezent dla mamy może nabrać większej wyjątkowości! Pod grawerunkiem znajduje się miejsce na Twoją dedykację. Wybierz i umieść słowa, które pozostaną z mamą na długie lata.

Srebrzyste Lilie 3D wygrawerowane dla Twojej mamy czekają w sklepie: www.crystalcity.pl

Podkreśl rodzinną więź pięknem i trwałością!

Srebrne kwiaty lilii to swietny pomysl  na prezent dla mamy