Co kupić kobiecie na urodziny?

Co kupić kobiecie na urodziny?
4 w tym Głosy:)! 4.3

Dwa Serca 3D prezent na walentynki dla ch?opakaJaki to odpowiedni prezent na urodziny kobiety. Odpowiadamy i doradzamy!

Pierwsze skojarzenia z urodzinami kobiety to kwiaty, miłosne symbole w kształcie serc czy wspólne zdjęcia oprawione w ramki. Niestety, te propozycje brzmią bardzo banalnie. Zresztą tyle razy korzystałeś już z tych pomysłów. Niby zawsze była zadowolona, ale… z czasem jakby okazywała coraz mniej entuzjazmu i radości. Możesz podarować ukochanej sprawdzone prezenty na urodziny w oryginalnej oprawie, których nie będzie spodziewała się od Ciebie dostać.

Zacznijmy od kwiatów. Z pewnością ją zachwycą. Będzie wzruszona i wdzięczna. Ale na jak długo? Kwiaty szybko więdną, tracą swój urok. A z nimi przemija również pamięć o Twoich staraniach. Bukiet Margerytek 3D utrwalony w szkle nigdy nie straci swojego czaru. Te kwiaty nigdy nie przekwitną i stale będą przypominać o sile Twojego uczucia. Wszystko co piękne powinno trwać jak najdłużej. Ofiaruj prezent na urodziny, który stanowić będzie symbol Twojego nieprzemijającego uczucia!

 600x600_DSC0637Dwa Serca 3D na walentynk dla ukochanej ?ony

Jeżeli zdecydujesz się na symbol serca, statuetka Dwa Serca 3D  idealnie wyrazi Twoje romantyczne wyznanie! Dwa serca utrwalone wewnątrz szkła są symbolem zakochanych. Ich połączenie to wymowny znak miłości. Niczym dwie kłódki bez kluczyka. Raz złączone stanowią nierozerwalną całość. Kompozycję pięknie uzupełniają słowa „Kocham Cię” umieszczone tuż nad sercami. To najpiękniejszy prezent na urodziny dla kobiety jaki chciałaby dostać. Ilekroć na niego spojrzy, przypomni sobie o Twoim uczuciu.

Dwa Serca 3D na walentynki

Zdjęcie 2D w girlandzie » Różane Serce «  to połączenie tradycyjnego papierowego zdjęcia z nowoczesną oprawą. Doskonale spełni rolę prezentu dla kobiety na urodziny. Wybierz fotografię, która jest dla niej niezwykle cenna. Ten obraz uwieczniony wewnątrz szklanej statuetki, każdego dnia będzie jej przypominać o wspaniałych, wspólnie spędzonych chwilach. Obramowanie zdjęcia utworzone z 23 trójwymiarowych różyczek doda zdjęciu niezwykłego blasku. Ukochana nie będzie mogła oderwać od niego wzroku!

Możesz wraz z wybranym wzorem kompozycji wygrawerować w statuetce własną dedykację.

Twoje słowa zachwycą i wzruszą wybrankę, jak żaden inny prezent od Ciebie. Nikt nie jest w stanie trafniej oddać Twojej miłości do Ukochanej niż Ty sam! Spraw by te urodziny były dla niej tymi, które będzie wspominała przy każdej okazji!