Drzewko Miłości 3D, walentynkowy podarunek

Drzewko Miłości 3D, walentynkowy podarunek
3 w tym Głosy:)! 4.7

Drzewko Miłosci 3D walentynkowy prezent dla dziewczynyOfiaruj Ukochanej wspaniały walentynkowy prezent, będący wyznaniem Twojej miłości. Spraw by tegoroczne Święto Zakochanych było dla niej wyjątkowo romantyczne!

Walentynki to czas okazywania uczuć do ukochanej osoby. Najczęściej chcemy to wyrazić za pomocą odpowiedniego prezentu, ale nie zawsze udaje nam się taki znaleźć. Szukając zastanawiamy się czy przekaże dokładnie to co czujemy i pozwoli celebrować romantyczny nastrój tego święta.

 

Drzewko Miłości 3D  to romantyczny prezent dla kobiety na Walentynki, pełen miłosnych znaczeń i symboli. Trójwymiarowy obraz drzewa, zachwyca fantazyjnymi listkami w kształcie uroczych, małych serduszek. Drzewo jest symbolem trwałości i długiego życia. Rośnie nienaruszone przez wiele lat. Tak samo jak silny jest Wasz związek. Wybranka za każdym razem spoglądając na to symboliczne drzewko, będzie pewna siły łączących Was uczuć.

Umieszczając wewnątrz statuetki własne wyznanie miłosne stworzysz wyjątkowo osobisty podarunek. Przygotowana przez Ciebie dedykacja zostanie wygrawerowana obok drzewka. Twoja ukochana każdego dnia będzie mogła czytać ją na nowo i wciąż utwierdzać się w Twojej miłości.