Dwa serca to trafiony pomysł na prezent dla dziewczyny.

Dwa serca to trafiony pomysł na prezent dla dziewczyny.
1 w tym Głosy:)! 5

Mądrość, kobiecość i piękno to trzy cechy wyjątkowych dziewczyn. Jaki pomysł na prezent dla dziewczyny będzie podkreślał te wspaniałe cechy? Czy istnieją podarunki, które wydobędą uśmiech na JEJ twarzy? Poszukiwanie znaczącego prezentu jest czasochłonne i może trwać nawet kilka tygodni. Tradycyjne prezenty lub ekstremalne podarunki to pomysły dobre, ale omijające Twoje intencje. Trafionym pomysłem na prezent dla dziewczyny jest przepiękny szklany świecznik z wygrawerowanymi Sercami 3D.

 Swiecznik i serca 3D to dobry pomysł na prezent dla dziewczyny

Nastrojowy motyw dwóch połączonych ze sobą serc uwieczniony w szklanej statuetce to pomysł idealny! Splecione ze sobą serca są symbolem łączącej WAS wyjątkowej więzi. Serduszka w kształcie kłódek mają czar i urok. Romantyzm statuetki podkreśla też świeczka, którą możesz umieścić w specjalnie przygotowanym miejscu. Jej delikatne światło rozjaśni  grawerowane Serca 3D i wydobędzie ich wyjątkową, aksamitną miękkość.

 Prezent dla dziewczyny czyli szklana statuetka z sercami 3D

Twoje intencje płynące wprost z głębi duszy podkreśl wyjątkowymi słowami. Napisz własną dedykację, która utrwalona będzie tuż pod serduszkami. Tak osobisty pomysł na prezent dla dziewczyny zrobi oszałamiające wrażenie na wybrance Twojego serca.

Pomysl na prezent dla dziewczyny, ktory zachwyci sercami 3D

Do kolekcji pięknych wspomnień Twojej dziewczyny dodaj kolejne w postaci Serc 3D w świeczniku.

Powiedz jej o pięknie, które w niej widzisz!