Koronkowe Serce 3D podkreśli wyjątkowość walentynek!

Koronkowe Serce 3D podkreśli wyjątkowość walentynek!
3 w tym Głosy:)! 4.7

serce 3DOfiaruj wybrance serca romantyczną statuetkę z własną dedykacją! Spraw, by tegoroczne Walentynki były niezapomniane!

Walentynki to święto celebrujące miłość. Dla Twojej ukochanej to bardzo ważny dzień. Świętując razem z nią, pokaż jak ważny jest dla Ciebie Wasz związek. Zastanawiasz się jak to zrobić? Po prostu zaskocz ją w tym roku oryginalnym prezentem.

Koronkowe Serce 3D podkreśli wyjątkowy charakter tego wieczoru. Ten przepiękny podarunek to idealny prezent dla kobiety na Walentynki. Trójwymiarowe serce, niczym utkane z koronki to metafora związku o który trzeba się troszczyć. Wyraża delikatność i czułość, tak potrzebną Twojej Ukochanej każdego dnia. Patrząc na nie będzie myśleć o Waszej wyjątkowej miłości i o czułej opiece jaką ją obdarzasz.

koronkowe serce statuetka

Dodając do statuetki własną dedykację sprawisz, że będzie to jeszcze bardziej osobisty podarunek. Romantyczna sentencja czy szczere wyznanie wygrawerowane razem z koronkowym sercem, będą towarzyszyć jej codziennie. Zawsze będzie przypominać o Twojej miłości. Taki prezent dla kobiety na Walentynki to inwestycja na wiele lat!

Koronkowe Serce jako prezent na 50 urodziny Koronkowe Serce jako prezent na 50 urodziny Koronkowe Serce jako prezent na 50 urodziny Koronkowe Serce jako prezent na 50 urodziny

Statuetka ze wzorem Koronkowego Serca 3D dostępna jest w dwóch formatach szkła: dużej statuetce  i średniej statuetce Sam zdecyduj, która z nich będzie najbardziej odpowiednia na prezent dla Twojej ukochanej.

Więcej info pod adresem: http://www.crystalcity.pl/szukaj?search=koronkowe%20serce%20