Idealny kobiecy prezent, róża 3D, statuetka

Idealny kobiecy prezent, róża 3D, statuetka
9 w tym Głosy:)! 5.4

Oryginalny pomysł na prezent na urodzinyNajczęściej wybierany prezent dla kobiety to kwiaty. Ich wręczanie to bardzo romantyczny gest. Szkoda tylko, że tak szybko tracą swój urok. Niestety, ale tak samo szybko zanika również pamięć o nich. Róża 3D » Kwiat Miłości « to wyjątkowa róża, która zawsze będzie piękna i świeża. Tak jakbyś przed chwilą zerwał ją wprost z ogrodu dla swojej ukochanej!

Róża 3D » Kwiat Miłości «  to idealny prezent dla kobiety. Trójwymiarowa róża uwieczniona w szklanej statuetce jest połączeniem tradycyjnego kwiatu i trwałej pamiątki na lata. Prezentuje się w szkle nadzwyczaj okazale. Oczaruje swoim wdziękiem każde damskie serce i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Róża nie wymaga pielęgnowania i podlewania, a mimo to codziennie będzie cieszyć oczy Twojej wybranki świeżością i pięknym widokiem. Wieczny kwiat wywoła uśmiech na jej twarzy, sprawiając przy tym ogromną radość.

Wraz z trójwymiarową różą w statuetce mogą zostać wygrawerowane Twoje życzenia. To co chcesz przekazać wręczając prezent – słowa miłości, słowa wdzięczności lub przeprosin zostaną umieszczone tuż pod kwiatem. Widząc ułożoną przez Ciebie dedykację w tak niezwykłej oprawie Twoja wybranka oniemieje z wrażenia! Za każdym razem gdy będzie ją czytała, wspominać będzie Ciebie.

Ofiaruj prezent dla kobiety równie trwały jak Twoje uczucie do niej! Podaruj różę, której nigdy dotąd nie widziała!