Podaruj serce dla ukochanej

Podaruj serce dla ukochanej
2 w tym Głosy:)! 5

Podaruj serce dla ukochanej, jako prezent lub upominek

Miłość różne ma imiona. Bywa romantyczna, delikatna, czuła, ale też zmysłowa i namiętna. Łączy w jedno pokrewne dusze, tak jak niezwykła nić miłosnej harmonii między Tobą i Twoją ukochaną. Dla podkreślenia tych niepowtarzalnych uczuć, które panują w Waszym związku, potrzebujesz niespotykanego podarunku dla swojej wybranki. Statuetka » Splecione Serca 3D « to prezent idealny dla kobiety, którą kochasz mocniej niż tylko platonicznie.

 Statuetka na romantyczny prezent dla kobiety

 Uwiecznione wewnątrz szklanej statuetki dwa serca to wspaniały, ponadczasowy symbol miłości. Ich złączenie pokazuje silną wieź między zakochanymi. Akcentuje i podkreśla bliskość, uwydatnia na wskroś przenikającą namiętność. Trójwymiarowość kompozycji sprawia, że jest to prezent niebanalny i oryginalny. Niezwykłe, przestrzenne zaprezentowanie symbolu miłości, przyciąga spojrzenia. W sam raz dla osoby ceniącej efektowne piękno.

Podarunek zrobi jeszcze większe wrażenie, gdy do obrazu uwiecznionego w szkle dołączysz swoją dedykację. Słowa, które pragniesz powiedzieć ukochanej mogą być wygrawerowane pod splecionymi sercami. Obojętnie czy jest to Wasz ulubiony fragment tekstu piosenki, sentencja czy czułe wyznanie. W połączeniu z własną dedykacją taki prezent stanie się niesamowicie indywidualny i z ogromną siłą będzie wyrażał Twoje uczucia.

 Serca dla ukochanej

 Statuetka wręczona na rocznicę podkreśli uczucie przepełniające Wasz związek. Będzie celebracją miłości w tym ważnym dniu i podziękowaniem za wspólnie spędzone chwile. Ofiarowana na Walentynki, podkreśli romantyczność tego dnia. Połączone w szkle serca przypomną o randkach spędzonych przy blasku świec. Również idealnie nadaje się na prezent urodzinowy bądź imieninowy. Ten wyszukany i oryginalny podarunek z pewnością ją zachwyci i oczaruje niesamowitym pięknem. Doda także blasku wnętrzu, w którym zostanie postawiony prezentując się nadzwyczaj gustownie.

Wybierając statuetkę » Splecione Serca 3D « ofiarujesz ukochanej prezent ponadczasowy, a jednocześnie romantyczny. Prezent, który powie o sile Twojego uczucia o wiele więcej niż tradycyjny bukiet róż. Będzie szczerym wyznaniem, któremu Twoja wybranka nie będzie w stanie się oprzeć.

 

Zamów tą piękną statuetkę w sklepie internetowym CrystalCiTY.pl . Pokaż jej jak bardzo ją kochasz!